About us

Diyojen Group Uluslararası Lojistik ve Danışmanlık Şirketi

Amerika’da yaşamak, çalışmak ve kalmak isteyen müşterilerimize danışmanlık yapıyoruz. Ayrıca iş kurmak ve ABD’nin pazar hacminden yararlanmak isteyen müşterilerimizi de işin her alanında profesyonelce yönlendiriyoruz. Diyojen Grup olarak 13 yıldır bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Gelişen lojistik teknolojisinin ayak izlerini takip ediyor, tır sayımızı her geçen gün artırıyoruz.

Kurumlar vergisi, Muhasebe, Mali hizmetler, Şirket açılışı, Vize İşlemleri, Lojistik, Depolama ve E-ticaret alanlarında Uluslararası danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Danışmanlık ve lojistik sektöründe dinamik ve aktif yapımız size eşsiz bir hizmet sunuyor. Yeniliklerle ve gelişimle sektörümüzde lider olmayı planlıyoruz. Amacımız bu sektörde adından sıkça söz ettirmek ve profesyonel lojistik hizmetleri sunmaktır. Zamanında doğru yerde olmayı unutulmaz kılıyoruz.

VİZYONUMUZ

Diyojen Grup, yenilikçi ve dinamik yapısıyla sektörünün lideri olma yolunda ne kadar fark yarattığını göstermektedir. Verdiği hizmetin kalitesi ve profesyonelleri olarak ikon olma unvanını taşımanın gururunu yaşıyoruz. Başarılı bir destekçi ile her zaman mutlu bir müşteri vardır. Profesyonel ekibimizle sizlere seçkin bir danışmanlık hizmeti veriyoruz.